Mikroliście - świeże kwiaty jadalne | Darmowa dostawa do Warszawy i okolic przy zamówieniu powyżej 200zł.

POZNAJ NASZE MICROGREENS!

Microgreens w przeciwieństwie do swoich „dorosłych” wersji są co prawda niewielkie, jednak ich rola w świecie innowacyjnego, zdrowego żywienia jest ogromna. Nie dość, że wyśmienicie smakują, to na dodatek są nieskazitelnie piękne, a dzięki ich niezrównanym korzyściom zdrowotnym są czymś więcej niż tylko ozdobą.

Nasze roślinki uprawiamy na organicznym podłożu, które dostarcza im optymalnych wartości odżywczych – od chwili kiełkowania, aż po zapakowanie i wysłanie do odbiorców. Nie stosujemy żadnych środków chemicznych ani pestycydów. Dzięki temu microgreens mają dobrze rozwinięty system korzeniowy zapewniający świeżość, smak i dłuższą żywotność.

Co nas wyróżnia

Świeżość i jakość

Wybierając nasze microgreens, masz gwarancję, że otrzymujesz najświeższy produkt z dostępnych.

Różnorodność

Oferujemy szeroką gamę microgreens, od najbardziej popularnych odmian do bardziej unikalnych i egzotycznych opcji. Dzięki temu szefowie kuchni i restauracje mogą eksperymentować z różnymi smakami i teksturami, tworząc nowe, ekscytujące dania.

Wygoda

Dostarczamy nasz roślinki prosto do twojej kuchni. Oszczędzasz dzięki temu czas, pozwalając szefom kuchni skupić się na tym, co robią najlepiej - tworzeniu niesamowitych potraw dla swoich gości.

Darmowa dostawa

Powyżej 200zł
( Warszawa i okolice )

Gwarancja jakości

Nasze produkty są zawsze świeże

Zmówienia

Telefonicznie lub email

Dowolna płatność

Zapłać kartą lub przy odbiorze