Mikroliście - świeże kwiaty jadalne | Darmowa dostawa do Warszawy i okolic przy zamówieniu powyżej 200zł.

POZNAJ NASZE MICROGREENS!

Microgreens w przeciwieństwie do swoich „dorosłych” wersji są co prawda niewielkie, jednak ich rola w świecie innowacyjnego, zdrowego żywienia jest ogromna. Nie dość, że wyśmienicie smakują, to na dodatek są nieskazitelnie piękne, a dzięki ich niezrównanym korzyściom zdrowotnym są czymś więcej niż tylko ozdobą.

Nasze roślinki uprawiamy na organicznym podłożu, które dostarcza im optymalnych wartości odżywczych – od chwili kiełkowania, aż po zapakowanie i wysłanie do odbiorców. Nie stosujemy żadnych środków chemicznych ani pestycydów. Dzięki temu microgreens mają dobrze rozwinięty system korzeniowy zapewniający świeżość, smak i dłuższą żywotność.

Co nas wyróżnia

Świeżość i jakość

Wybierając nasze microgreens, masz gwarancję, że otrzymujesz najświeższy produkt z dostępnych.

Różnorodność

Oferujemy szeroką gamę microgreens, od najbardziej popularnych odmian do bardziej unikalnych i egzotycznych opcji. Dzięki temu szefowie kuchni i restauracje mogą eksperymentować z różnymi smakami i teksturami, tworząc nowe, ekscytujące dania.

Wygoda

Dostarczamy nasz roślinki prosto do twojej kuchni. Oszczędzasz dzięki temu czas, pozwalając szefom kuchni skupić się na tym, co robią najlepiej - tworzeniu niesamowitych potraw dla swoich gości.

Darmowa dostawa

Powyżej 150zł
( Warszawa i okolice )

Gwarancja jakości

Nasze produkty są zawsze świeże

Zmówienia

Telefonicznie lub email

Dowolna płatność

Zapłać kartą lub przy odbiorze

Oferujemy: swieże kwiaty jadalne, mikro liście, mikro zioła dla zdrowia, micro liście, kolorowe, mikroliście (microgreens), zielone mikro warzywa do kuchni, naturalne zieleniny zdrowe jedzenie, microliście, mikro zielenina, świeże organiczne rośliny, zielona mikro zielenina, zdrowa żywność, ziołowa żywność, dostawy online, producent, dostawca, producer, edible flowers